תכנון והקמת מתקני משחק וכושר זה המומחיות שלנו

השאירו פרטים לקבלת יעוץ והצעת מחיר

  אקסטרים

  מתקן ספורט לילדים

  טיפוס על מתקן ספורט לילדים הינו חוויה מגבשת ומהנה – להורים ולילדים כאחד. מחפשים אחר פעילויות מעניינות בזכותן ילדיכם יקומו מהכיסא ויפעילו את הגוף שלהם? ברצונכם לארגן פעילות יום הולדת קבוצתית לילדים באחד מהגנים בשכונה? או שמא תרצו לוודא מבעוד מועד כי מתקני ספורט בגנים אלו עומדים בתקני הבטיחות המחמירים ביותר? חברת גילגל מתקני משחק בע”מ תסייע לכם בכך. חברה זו מחזיקה בוותק בן עשור בתחום התיקון והשיפוץ של מתקני משחק וספורט. מעבר לכך, צוות המומחים שלה מקפיד לעבוד בהתאם לתו התקן מספר 1498 פרק 7. מוזמנים ליצור קשר עוד היום!

  להתקין כראוי מתקן ספורט לילדים

  רבים מאתנו מביאים ומגדלים ילדים מתוך ערכי יסוד וחינוך מסוימים. במילים אחרות, והחל מהרשמתם לבתי ספר איכותיים ועד שליחתם לחוגים בשעות אחר הצהריים – היבטים אלו הינו חשובים ביותר להרחבת אופקיהם של הדור הבא. עם זאת, חשוב לא פחות שילדים אלו ישחקו וישתפו בפעילויות ספורטיביות מגוונות. כלומר, בשל העובדה שהם יושבים שעות ארוכות לאורך היום, חשוב מעט לגוון ולבלות עמם זמן איכות באחד ממתקני הספורט השכונתיים.

  גנים וחצרות אלו, הכוללים מתקני ספורט מהנים, תורמים רבות גם להתפתחותם של הילדים. כמו כן, הם מסייעים בשיפור הקואורדינציה של הילדים ותורמים לגמישות הגוף שלהם. אילו מתקני ספורט עומדים בפני האהובים הצעירים שלכם? מתקנים אלו כוללים, בין היתר, סולמות אנכיים ואופקיים, חבלי טיפוס, נדנדה עם חבל מתכוונן, מוטות לביצוע מתח, מסלולי ריצה ועוד.

  עם זאת, כדי לוודא כי בטיחותם של הילדים המשתמשים במתקני הספורט נשמרת, על הגורמים הרלוונטיים לוודא כי המתקנים השונים עומדים בסטנדרט הגבוה והמחמיר ביותר. כלומר, ובין אם מדובר בעיריות, בתי ספר, או גופים אחרים, עליהם לפנות אל חברת גילגל מתקני משחק בע”מ.

  מתקני ספורט מקצועיים לילדים

  חשיבותם של מתקני ספורט היא עצומה. וזאת, בשל העובדה שהם מסייעים רבות בהתפתחות של הילדים שלנו. בהתאם לכך, כדי להתקין מתקנים אלו בהתאם לסטנדרט המקובל, מומלץ ביותר לפנות אל חברת גילגל מתקני משחק בע”מ.

  מתקני ספורט לפארקים ולגני שעשועים

  בכל מושב או עיר תוכלו למצוא מתקני ספורט מקצועיים ומעשירים – בין אם מדובר בגני שעשועים, פארקים, בתי מלון ובמקומות נוספים. אלה מספקים שעות של שחרור אנרגיה לילדים (מה שתורם מאוד להורים) וכמובן שבמקום שבו מותקנים גם מתקני כושר ואקסטרים גם קהל בוגר יותר יכול לעשות בהם שימוש. על מנת לתכנן ולהתקין מתקנים אלו על הצד הטוב והמתקדם ביותר, יש לפנות אל חברת גילגל מתקני משחק בע”מ. חברה זו הינה החברה המובילה בישראל להתקנת מתקני משחק וגני שעשועים. כמו כן, עובדיה של חברה זו פועלים תחת התקנים המחמירים של מכון התקנים הישראלי. צרו קשר לפרטים נוספים ותיאום פגישה להקמת מתקני ספורט לפארקים ולגני שעשועים.

  מתקן ספורט לילדים לגני שעשועים

  במרבית גני השעשועים של ימינו, בין אם מדובר באלו הפשוטים או המתקדמים, נוכל למצוא את המתקנים המסורתיים; המתקנים אותם אהבנו כשהיינו ילדים (כשעוד לא היה מבחר כל כך גדול או מודעות מוגברת לנושא כושר או אורח חיים בריא) – הכוללים את אותן נדנדות, מתקני קפיצים, קרוסלות, מגלשות, נדנדות שיווי משקל וכמובן ארגזי חול שבהם היינו אוהבים לשחק ולהתלכלך. מתקנים אלה מומלצים בכל גן שעשועים.

  מתקני ספורט תקני בטיחות

  היום ניתן לראות אנשים רבים בכל גיל שעושים ספורט בשטחים הציבוריים בעיר, בפארקים ובגני שעשועים כאלה ואחרים. התקנת מתקני ספורט לפארקים וגני שעשועים עוזרת גם לדור בוגר יותר ליהנות ממתקנים אלו, לעשות ספורט ולהזיז את הגוף גם מבלי הצורך להירשם לחדר הכושר. תוכלו ליהנות ממתקני כושר העובדים על שרירים שונים, מתקנים העוזרים לחיטוב או ליציבות וכמובן גם לסיבולת לב ריאה. שילוב של מתקני הכושר הוא חיובי לכל קהל ועוזר לשפר את שביעות רצונם של התושבים בעיר/במושב מה שגם יחזק את מעמד בעירייה/במועצה.

  תקני הבטיחות הם חלק חשוב הדואג לתושבים ולילדיהם העושים שימוש במתקנים השונים בפארקים ובגני השעשועים. לאורך שיתוף הפעולה עם חברת גילגל מתקני משחק בע”מ תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי התכנון, ההקמה וההתקנה של מתקני ספורט לפארקים ולגני שעשועים הרלוונטיים אכן יעמדו בכל האישורים הנדרשים מטעם מכון התקנים הישראלי.

  חברת שיווק באינטרנט חברת שיווק באינטרנט